Hodowla/Cattery
Co możemy powiedzieć o sobie samych?
No chyba tylko jedno:
"mamy kota na punkcie kotów"  :):) 

zoltan

Koty są w naszej Rodzinie od bradzo dawna, bo hodowla istnieje już wiele lat i przez te wszystkie lata nabylismy ogromnej wiedzy i doświadczenia w ich hodowli. Koty zawsze były i są domownikami. Pełnoprawnymi członkami rodziny. Nie takimi, którzy gdzieś tam w jakimś pomieszczeniu spędzaja swoje życie. One są naszym zyciem i cały czas są w naszych sercach, choć mówiąc szczerze to częściej na naszych kolanach :)
Dajemy im cała naszą miłość, a one zwracaja nam jej po tysiackroć.  Tyle mruczącej kociej mięciutkiej miłości mieści się w naszym domu. 

Każdy z naszych Maine Coon`ów ma własny charakter, własne obyczaje i własne ulubione miejsce do odpoczynku i do specerów.  Każdy śpi gdzie indziej.
Jeden uwielbia szafę na której stoi doniczka z kwiatkiem, nota bene do tej pory nie wiem, jak to się stało , że ten kwiatek nadal stoi tam gdzie stał, bo kot mija go nieskończoną ilość razy dziennie. :)
Inny upodobał sobie poduszkę na fotelu, gdyż wydawała mu sie znacznie lepszej jakości niż jego własna w jego posłaniu, lecz cóż- koty maja własny rozum i własne ścieżki. 

Zapraszamy Państwa do odwiedzania naszej kociej rodziny, gdyż będziemy często aktualizowac nasza stronę.Nasza hodowla należy do

CAT CLUB FENIKS